Uwaga - rejestracja i wizyty w roku szkolnym 2013/2014
W sprawie ustalenia terminu wizyty u specjalisty prosimy kontaktować się wyłącznie pod numerem telefonu 609 454 809 we wtorki i czwartki w godz. 10.00 - 14.00 lub poprzez e-mail:poradnia@ptadhd.pl

Wizyty odbywają się w wybraną sobotę miesiąca.
więcej >>
ADHD - Świat to za mało
Polskie Towarzystwo ADHD realizuje projekt ADHD - ŚWIAT TO ZA MAŁO!, który uzyskał dofinansowanie z Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.
więcej >>
Zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży
Polskie Towarzystwo ADHD zaprasza na zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży. Adresatami zajęć są dzieci oraz młodzież z trudnościami w relacjach z rówieśnikami, kłopotami z koncentracją uwagi, nadpobudliwością.
więcej >>
Grupowe zajęcia terapeutyczne
Serdecznie zapraszamy do naszej poradni na grupowe zajęcia terapeutyczne. Jeden cykl obejmuje 15 spotkań. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają godzinę zegarową.

więcej >>
Zapraszamy na konferencję
Zajęcia wakacyjne
Tydzień Świadomości ADHD
20 - 26 września 2010
Daj swemu dziecku szansę żyć niezwykle zwyczajnie
Tydzień Świadomości ADHD, który w tym roku w całej Europie obchodzony jest od 20 do 26 września, w Polsce zainauguruje dłuższą kampanię edukacyjną nt. ADHD. Długoterminowym zamierzeniem tej inicjatywy jest poprawa wizerunku dziecka z ADHD, poprzez zwiększenie zrozumienia i akceptacji dla chorujących na ADHD dzieci i walkę ze stereotypowym myśleniem o tym schorzeniu. Praktycznym celem, jakim stawiają sobie organizatorzy kampanii jest ułatwienie dzieciom z ADHD codziennego funkcjonowania w szkole, domu, grupie rówieśniczej, co przełoży się na zapewnienie im prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie w przyszłości.

Do pobrania:
Informacja prasowa
Program
Rozpoznanie i leczenie ADHD
Jak rozmawiać z dzieckiem z ADHD
Deklaracja ADHD
ADHD - Świat to za mało
Polskie Towarzystwo ADHD realizuje projekt ADHD - ŚWIAT TO ZA MAŁO!, który uzyskał dofinansowanie z Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.
więcej >>
Bezpłatne szkolenia
W ramach projektu ADHD - ŚWIAT TO ZA MAŁO! proponujemy Państwu szkolenia z zakresu pracy i postępowania z dzieckiem nadpobudliwym.
więcej >>
Copyright © Polskie Towarzystwo ADHD
Projekt i wykonanie :: Piotr Kociołek