Konferencja "Dziecko z ADHD - prawa, standardy terapii i edukacji"
4 listopada 2009 r. w Bibliotece Narodowej w Warszawie odbędzie się Konferencja "Dziecko z ADHD - prawa, standardy terapii i edukacji" organizowana przez Rzecznika Praw Dziecka oraz Polskie Towarzystwo ADHD.
więcej >>
Pikieta pod Ministerstwem Zdrowia
26 lutego 2009 r. Warszawa, ul. Miodowa 15
26 lutego 2009 Polskie Towarzystwo ADHD przeprowadziło pikietę pod Ministerstwem Zdrowia w proteście przeciwko przeciąganiu przez miesiące wprowadzenia w życie nowej listy leków refundowanych, zawierającej lek na ADHD ConcertaR, który miał być pierwszym refundowanym w Polsce (dotąd wszystkie zarejestrowane w Polsce leki były pełnopłatne).
więcej >> | << galeria zdjęć
Materiał dźwiękowy
Polskie Towarzystwo ADHD w plenerze
24 maja 2009 Polskie Towarzystwo ADHD, jak co roku, współuczestniczyło w organizacji Święta Dzielnicy XIV Miasta Krakowa, na historycznym lotnisku w Czyżynach.
W tym roku dopisała pogoda, więc nasz namiot bardziej przydał się do rzucania cienia, niż do ochrony przed słotą. "Zainstalowaliśmy się" w znakomitym towarzystwie, tuż obok grupy rekonstrukcji historycznej. Na naszym stosiku jak zwykle udzielaliśmy porad, informacji, rozdawaliśmy materiały. Wielkie zainteresowanie wzbudziły nasze latawce i uwieńczone sukcesem wysiłki skłonienia ich do lotów.
Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć w >> galerii << .
Walne Zgromadzenie Członków
Zarząd Polskiego Towarzystwa ADHD podjął uchwałę w sprawie zwołania zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członów Polskiego Towarzystwa ADHD.
więcej >>
Warsztaty dla rodziców
23 maja 2009 r., Poradnia PT ADHD
23 maja zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci z ADHD oraz trudnościami w zachowaniu na warsztaty, które odbędą się Poradni Polskiego Towarzystwa ADHD, przy ul. Kazimierza Wielkiego w Krakowie.
więcej >>
Po bojach., ale w końcu jest! Refundacja ConcertyR od 26 lutego 2009!
Jeszcze 26 lutego pikietowaliśmy pod Ministerstwem Zdrowia, a następnego dnia nowa lista leków refundowanych, zawierająca lek na ADHD ConcertaR, została podpisana.
galeria >>
Copyright © Polskie Towarzystwo ADHD
Projekt i wykonanie :: Piotr Kociołek