Uroczystość inauguracji działania Poradni PT ADHD
12 grudnia 2008 r. odbyła się uroczystość symbolicznej inauguracji działania poradni Polskiego Towarzystwa ADHD przy ul. Kazimierza Wielkiego 29 w Krakowie. Co prawda od jakiegoś czasu stopniowo przenosiliśmy zajęcia do nowego lokalu, w miarę oddawania do użytku jego kolejnych pomieszczeń, ale w grudniu z całą pewnością mogliśmy stwierdzić - jesteśmy w nowym miejscu!
Uroczystość uświetnili znakomici goście. Byli przedstawiciele samorządu w osobach Małgorzaty Radwan-Ballady, Przewodniczącej Rady Miasta Krakowa oraz Marty Pateny, Wiceprzewodniczącej Rady Miasta Krakowa. Władze miejskie reprezentowali Andrzej Bohosiewicz, Dyrektor Biura ds. Ochrony Zdrowia krakowskiego magistratu i Jan Żądło - Dyrektor Wydziału Edukacji. List od Małopolskiego Kuratora Oświaty przekazał pan Marcin Miułkowski. Odwiedził nas poseł Jacek Pilch, który wspiera nas w walce m.in. o refundację leków oraz wielu innych znakomitych gości - naszych przyjaciół i przyjaciół dzieci nadpobudliwych.
Od tej pory w jednym miejscu można uzyskać porady psychologiczne, pedagogiczne i lekarskie, skorzystać z różnorakich terapii indywidualnych i grupowych. Został też uruchomiony serwis internetowy poradni pod adresem www.poradnia.ptatdhd.pl.
Copyright © Polskie Towarzystwo ADHD
Projekt i wykonanie :: Piotr Kociołek